KARIERA

Specjalista ds. sprzedaży usług TSL

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży usług TSL.
Szanowna kandydatko/kandydacie, jeśli cenisz swoje umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne - dołącz do kreatywnego i otwartego teamu tworzącego VISTLOG. Zapraszamy do aplikowania!

Twoje przyszłe zadania:
- realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem,
- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej współpracy z obecnymi,
- przygotowywanie ofert handlowych uwzględniających indywidualne potrzeby kontrahentów,
- dbanie o wysoki standard usług oferowanych przez naszą firmę,
- współpraca z dyspozytorem

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL, potwierdzone wynikami sprzedaży (warunek konieczny)
- znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- jesteś osobą zaangażowaną w powierzone zadania,
- chcesz być częścią ambitnego zespołu, w którym dba się przede wszystkim o świetną atmosferę i owocną współpracę.

Twoim dodatkowym atutem będzie:
- znajomość innych języków obcych na poziomie komunikatywnym,
- dążenie do rozwoju własnych kompetencji,
- posiadanie pasji / hobby / zainteresowań,
- pozytywne nastawienie do życia i poczucie humoru.

Możemy Ci zaoferować:
- umowę o pracę na czas nieokreślony oraz system premiowy dostosowany do Twojej wiedzy, umiejętności i wyników,
- dodatkowe benefity uznaniowe,
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość wyjazdów służbowych,
- skrócone godziny pracy w piątki,
- biuro przyjazne pupilom (dogs friendly),
- swobodną atmosferę,
- nieoceniony work-life balance.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@vistlog.eu.
Z przyjemnością spotkamy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest VISTLOG Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pomocą e-mail: biuro@vistlog.eu Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji świadczonych przez nas usług, rekrutacji oraz wymiany korespondencji w powyższym zakresie. Dane osobowe przetwarzamy w oparciu o podstawy prawne wynikające z art. 6 ust. 1 lit. b, c oraz f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO).

Szybkość reakcji

Dążymy do perfekcji w zakresie organizacji
przewozów drogowych.

Terminowość

Dbamy o to, aby
każdy transport dotarł na czas.

Elastyczność

Do każdego transportu oraz kontrahenta
podchodzimy indywidualnie.
biuro@vistlog.eu
+48 500 382 490